Kategóriák

Állapot

Ár

Sorrend
Superbat RF SMA keresztül lyuk Jack Női válaszfal, derékszögű, PCB Mount & straignt a Cable1.13mm
Új

Superbat RF SMA keresztül lyuk Jack Női válaszfal, derékszögű, PCB Mount & straignt a Cable1.13mm

  • Ft380
  • Ft362

SMA keresztül lyuk Jack válaszfal RA PCB Mount & ST a Cable1.13m Termék Sorozat: SMA Adatlapok: Termék Típusa: Thru Lyuk PCB-Hegy, Kábel Mount Mellékletet/Affixment: válaszfal Test Bevonat: Aranyozott Csatlakozó karosszéria, 1: merőleges NYÁK-ba Szerelhető Csatlakozó

DVB-T/FM TV antenna 20dbi nagy nyereség kétsávos beltéri antenna balek bázis 3m kábel IEC
Új

DVB-T/FM TV antenna 20dbi nagy nyereség kétsávos beltéri antenna balek bázis 3m kábel IEC

  • Ft2 942

DVB-T/FM TV antenna 20dbi nagy nyereség kétsávos beltéri antenna balek bázis 3m kábel IEC Tulajdonságok : Típus:DVB-T TV antenna Frekvencia : VHF:174-230MHz UHF:470-862MHz S. W. R Nyereség : 20dBi Impedancia : 50Ω Antenna Magasság : 12 cm Alap átmérő:65mm-Kábel

Alacsony Ár Programozási Kábel adó Rádió-FT-7100 FT-7800 FT-7900 FT8800 FT-8900 FT-7800R FT-7900R FT-8800R FT-8900R, FT-8100R
Új

Alacsony Ár Programozási Kábel adó Rádió-FT-7100 FT-7800 FT-7900 FT8800 FT-8900 FT-7800R FT-7900R FT-8800R FT-8900R, FT-8100R

  • Ft2 477

Alacsony Ár Programozási Kábel Rádiós FT-7100 FT-7800 FT-7900 FT8800 FT-8900 FT-7800R FT-7900R FT-8800R FT-8900R, FT-8100R MEGJEGYZÉS:két rádió szoftver, kérjük lépjen kapcsolatba a rádió eladó ajánlatot, nem kínálunk (ha hve ez a szoftver fogunk

10db BNC Férfi-RCA AV Női adapter viedo csatlakozó egyenes nickelplated
Új

10db BNC Férfi-RCA AV Női adapter viedo csatlakozó egyenes nickelplated

  • Ft1 060

10db BNC Férfi-RCA AV Női adapter viedo CCTV Megfigyelő Kamera Rendszer Készlet Típus:BNC Női RCA AV Férfi adapter Borítás:Nickelplated Mennyiség:10db Megfelelő átalakítására a csatlakozó dugót csatlakozás BNC dugó. Hasznos kapcsolat biztonsági kamera figyeli meg,

Wifi Antenna 2,4 Ghz-es 5dbi nagy nyereség a N férfi csatlakozó Omni antenna jelerősítő + N női u.fl/ipx csatlakozó 15cm
Új

Wifi Antenna 2,4 Ghz-es 5dbi nagy nyereség a N férfi csatlakozó Omni antenna jelerősítő + N női u.fl/ipx csatlakozó 15cm

  • Ft2 058

Wifi Antenna 2,4 Ghz-es 5dbi nagy nyereség a N férfi csatlakozó Omni antenna jelerősítő + N női u.fl/ipx csatlakozó 15cm

QR750 CATV Kábel csatlakozásokat eszközök Üres blankoló szerszám kábel sztriptíz, kábel fúrási eszköz
Új

QR750 CATV Kábel csatlakozásokat eszközök Üres blankoló szerszám kábel sztriptíz, kábel fúrási eszköz

  • Ft26 504

QR750 CATV Kábel csatlakozásokat eszközök Üres blankoló szerszám kábel sztriptíz, kábel fúrási eszköz Tulajdonságok: QR750 Eszköz alkalmas QR750 kábel. FIZETÉS 1. Tudunk elfogadni, fizetés Jár, Western Union, valamint a T/T. A legjobb

5 darab/tétel 10dBi SMA Dugó 4G 696-960MHz / 1710-2690MHz Antenna RG174 3M+SMA, hogy TS9, valamint CRC9 két módon RG316 Koaxiális Kábel
Új

5 darab/tétel 10dBi SMA Dugó 4G 696-960MHz / 1710-2690MHz Antenna RG174 3M+SMA, hogy TS9, valamint CRC9 két módon RG316 Koaxiális Kábel

  • Ft6 461
  • Ft6 055

10dBi SMA Dugó 4G 696-960MHz / 1710-2690MHz Antenna RG174 3M + SMA, hogy TS9, valamint CRC9 két módon RG316 Koaxiális Kábel Szabvány: 1.Frekvencia: 698-960/1710-2700MHZ 2.VSWR: Csatlakozó Típusa:SMA male Csatlakozó 9.Antenna Teljes hossza

Optikai Media Converter Gigabit 1000Mbps HTB-GM-03 20 KM-Multi-Mode Duplex SC Port, RJ45 Port Külső Tápegység
Új

Optikai Media Converter Gigabit 1000Mbps HTB-GM-03 20 KM-Multi-Mode Duplex SC Port, RJ45 Port Külső Tápegység

  • Ft6 626
  • Ft5 036

termék kézikönyv: 10/100 / 1000M Ethernet Gigabit Multimódusú Optikai Adó-vevő ◆ adás szűrés funkció, cím automatikus tanulás, illetve az automatikus frissítés funkció, valamint tárolása, továbbítása, működési mechanizmusát ◆ A

Walkie Talkie Baofeng Rádió BF-888S pofung 888s UHF 400-470MHz 16CH Hordozható Rádiót a Fülhallgató
Új

Walkie Talkie Baofeng Rádió BF-888S pofung 888s UHF 400-470MHz 16CH Hordozható Rádiót a Fülhallgató

  • Ft2 695

Walkie Talkie Baofeng Rádió BF-888S pofung 888s UHF 400-470MHz 16CH Hordozható Rádiót a Fülhallgató Jellemzők: 50 CTCSS/105 CDCSS VOX Funkció Hangutasításokat SZÁMÍTÓGÉPES Programozás Sürgősségi Riasztás Intelligens

0,5 m (2láb) Arista Hálózatok TAXI-Q-Q-0,5 M Kompatibilis 40G QSFP+ Passzív Közvetlen Csatolása Réz Kábel
Új

0,5 m (2láb) Arista Hálózatok TAXI-Q-Q-0,5 M Kompatibilis 40G QSFP+ Passzív Közvetlen Csatolása Réz Kábel

  • Ft14 725

Arista Hálózatok TAXI-Q-Q-0,5 M Kompatibilis 40G QSFP+ DAC Kábel (0.5-mérő, passzív, QSFP+, hogy QSFP+, 30AWG) Termék Részletek Arista Hálózatok Valódi TAXI-Q-Q-0,5 M Eladó Neve LODFIBER Csatlakozó Típus QSFP+, hogy QSFP+ Max adatátviteli Sebesség 40Gbps-Kábel

Fekete MH-67A8J RJ45 8 Pin Hangszóró, Mikrofon, Mikrofon a YAESU VX2108/2208 VX2508
Új

Fekete MH-67A8J RJ45 8 Pin Hangszóró, Mikrofon, Mikrofon a YAESU VX2108/2208 VX2508

  • Ft3 825
  • Ft3 557

Elemek Leírása Az összes elem Új. Egy távoli mikrofon adóvevő gombot a klip sehol. Hossz: 50cm Súly: 197g RJ45-8Pin Kompatibilis Rádió-Modell: VX-2108/VX-2208/VX-2508 Sorozat Megjegyzés: Ha a rádió modell nem a fent felsorolt, kérjük,

Faraday Tükör 1310nm Faraday Tükör FC/APC Faraday szög 90
Új

Faraday Tükör 1310nm Faraday Tükör FC/APC Faraday szög 90

  • Ft19 696

Faraday Tükör Jellemzők: l Alacsony beiktatási l Nagy a nyereség-veszteség l Alacsony polarizáció érzékenység Alkalmazások: l Fiberoptic erősítők l CATV fiberoptic linkek l Fiberoptic rendszerek tesztelése l

Oppxun Rádió Antenna kétsávos U/V 144/430MHz 25W 2.15/3.5 dBi Nagy Nyereség Amatőr autórádió Mobil/Állomás Antenna SL16/UHF-J/M
Új

Oppxun Rádió Antenna kétsávos U/V 144/430MHz 25W 2.15/3.5 dBi Nagy Nyereség Amatőr autórádió Mobil/Állomás Antenna SL16/UHF-J/M

  • Ft5 475

Minden megrendelés kap ajándékot , Mint a kép oppxun Rádió Antenna kétsávos U/V 144/430MHz 25W 2.15/3.5 dBi Nagy Nyereség Amatőr autórádió Mobil/Állomás Antenna SL16/UHF-J/M megjegyzés: a bázis nem tartalmazza

XQF DTMF MH-48A6J Kézi Mikrofon, Mikrofon RJ-45 Dugó Yaesu FT-8900 FT-2800M OT8G Rádió
Új

XQF DTMF MH-48A6J Kézi Mikrofon, Mikrofon RJ-45 Dugó Yaesu FT-8900 FT-2800M OT8G Rádió

  • Ft4 621

Minden megrendelés kap ajándékot , Mint a kép DTMF-MH-48A6J Kézi Mikrofon, Mikrofon RJ-45 Dugó Yaesu FT-8900 FT-2800M OT8G Rádió Leírás Leírás Termékleírás: 100% vadonatúj & magas minőség háttérvilágítású MH-48A6J mikrofon lehetővé teszi,

Kompatibilis a Juniper Networks SFP-GE10KT15R13 1000BASE-BX-D Kétirányú SFP TX1550nm/RX1310nm 10 km-es DDM Adó SFP modul
Új

Kompatibilis a Juniper Networks SFP-GE10KT15R13 1000BASE-BX-D Kétirányú SFP TX1550nm/RX1310nm 10 km-es DDM Adó SFP modul

  • Ft5 881

Kérjük kínál a márka a készülékek minket, amikor a megrendelés.s o, hogy mi fog a kompatibilis alkatrészek, Köszönöm. Üdvözöljük a SeeMe Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? További információért,

2db 2,4 GHz-es 10dBi nagy nyereség Antenna RP-SMA male Wifi Antenna wireless router erősítő A WLAN PCI Kártya USB Modem EL0428
Új

2db 2,4 GHz-es 10dBi nagy nyereség Antenna RP-SMA male Wifi Antenna wireless router erősítő A WLAN PCI Kártya USB Modem EL0428

  • Ft2 665

2db 2,4 GHz-es 10dbi nagy nyereség Antenna Erősítő RP-SMA male Vezeték nélküli Wifi Antenna erősítő A WLAN PCI Kártya USB-Modem Útválasztó EL0428

E10GSFPSR - a 10GBASE-SR/1000BASE-SX SFP+ (Kompatibilis az Intel)
Új

E10GSFPSR - a 10GBASE-SR/1000BASE-SX SFP+ (Kompatibilis az Intel)

  • Ft8 832

E10GSFPSR - a 10GBASE-SR/1000BASE-SX SFP+ (Kompatibilis az Intel) E10GSFPSR 100% - Ban Kompatibilis Az Intel SFP+ Adó Modul Kettős Mértéke a 10GBASE-SR/1000BASE-SX Intel Ethernet Server Adapter Magas Minőségű, CE,RoHs,FCC Jellemzők

OSHINVOY 4G LTE 698-2700M fekete üvegszál antenna N férfi csatlakozó 2G 3G-1,7 G 2,7 G szabadtéri jel N típusú omni alap antenna
Új

OSHINVOY 4G LTE 698-2700M fekete üvegszál antenna N férfi csatlakozó 2G 3G-1,7 G 2,7 G szabadtéri jel N típusú omni alap antenna

  • Ft7 945

Frekvencia tartomány: 698-2700MHz Antenna Nyereség: 5dBi Anyaga: Üvegszál Csatlakozó: N típusú csatlakozó Compatiable a wifi jel erősítő, 3G GSM, wlan rendszer, 4G LTE

Magas Minőségű 20mW Optikai Kábel Teszter, Száloptikás Vizuális Hibája Finder 15-20 km-Tartomány 650+10nm Vörös toll, Ingyenes szállítás
Új

Magas Minőségű 20mW Optikai Kábel Teszter, Száloptikás Vizuális Hibája Finder 15-20 km-Tartomány 650+10nm Vörös toll, Ingyenes szállítás

  • Ft7 362
  • Ft6 847

Magas Minőségű 20mW Optikai Kábel Teszter, Száloptikás Vizuális Hibája Finder 15-20 km-Tartomány 650+10nm Vörös toll, Ingyenes szállítás Termék Tulajdonságok Hullámhossz 650nm±10nm Jeladó Típus FP-LD lézer Kimeneti

XQF cserélje ki Az ICOM HM-118N MF Távoli mobil autó rádió mikrofon hordozható hangszóró
Új

XQF cserélje ki Az ICOM HM-118N MF Távoli mobil autó rádió mikrofon hordozható hangszóró

  • Ft4 158

Minden megrendelés kap ajándékot , Mint a kép cserélje ki Az ICOM HM-118N MF Távoli mobil autó rádió mikrofon hordozható hangszóró JELLEMZŐK Nagy teherbírású adóvevő az ADÓVEVŐ gombot található az oldalon. c lear hang teljesítmény, kényelmes

1550nm 16 Kimenet port EYDFA SC/APC connecotor
Új

1550nm 16 Kimenet port EYDFA SC/APC connecotor

  • Ft471 185

1550nm 16 Kimenet port EYDFA SC/APC connecotor 1.Termék Leírás XW - 50EYAxx sorozat 1550nm iterrbium-átitatott rostot erősítő célja gyártott szerint a kommunikációs szintű szabványok, felerősítve a 1550nm optikai jel, amely elsősorban a TV-kép, a jel, a digitális

O-gyűrű IPX / u.fl hogy SMA válaszfal Egyenes összekötő RG178 10CM Pigtail Hosszabbító kábel
Új

O-gyűrű IPX / u.fl hogy SMA válaszfal Egyenes összekötő RG178 10CM Pigtail Hosszabbító kábel

  • Ft860
  • Ft816

O-gyűrű IPX / u.fl hogy SMA válaszfal Egyenes összekötő RG178 10CM Pigtail Hosszabbító kábel Specifikáció Termék Neve : IPX / u.fl hogy SMA Kábel Csatlakozó Típusa: IPX/u.fl hogy SMA Hossza 20cm (Ha más hossza,pls írjon nekünk) Kábel:

HW PLRXPL-VI-S24-HW 2.125 G-850nm-0.5 Km-MM-ESFP üvegszálas optikai adó-vevő
Új

HW PLRXPL-VI-S24-HW 2.125 G-850nm-0.5 Km-MM-ESFP üvegszálas optikai adó-vevő

  • Ft6 479

Üdvözöljük a SeeMe Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? További információért, kérjük, forduljon SeeMe eladó Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia.

Motorola Vertex Standard VZ-D135 Adó Talkie128 csatorna két rádió UHF Frekvencia Hordozható Rádió Hf Transceive
Új

Motorola Vertex Standard VZ-D135 Adó Talkie128 csatorna két rádió UHF Frekvencia Hordozható Rádió Hf Transceive

  • Ft32 099
  • Ft30 494

Jellemzők: Frekvencia tartomány: 400-470MHz Csatornák száma: 128 Csatornaosztás: 7.4 V (szabványos) Üzemi feszültség: 25 / 12.5 kHz Az akkumulátor élettartama: 9 óra (digitális / analóg) Akkumulátor kapacitás: 1600mAh Kimeneti

Superbat 10db RF Csatlakozó SMB keresztül lyuk Jack Női derékszögű válaszfal PCB-Hegy
Új

Superbat 10db RF Csatlakozó SMB keresztül lyuk Jack Női derékszögű válaszfal PCB-Hegy

  • Ft4 944
  • Ft4 697

10 db RF Csatlakozó SMB keresztül lyuk Jack Női derékszögű válaszfal PCB-Hegy Impedancia 50 Ohm Rezgés 10-500Hz a Nemek közötti Jack Temp.tartomány -65~ +165 Szigetelő PTFE Csatlakozó Típus Jack/Női Csatlakozó Szerelhető Típus PCB-Hegy, Válaszfal; Keresztül

New Modem Coaxial Cable RP-SMA Male Plug Right Angle To UHF Female Jack Connector RG316 Cable 15CM 6inch Adapter RF Pigtail
Új

New Modem Coaxial Cable RP-SMA Male Plug Right Angle To UHF Female Jack Connector RG316 Cable 15CM 6inch Adapter RF Pigtail

  • Ft795

New Modem Coaxial Cable RP-SMA Male Plug Right Angle Switch UHF Female Jack Connector RG316 Cable 15CM 6inch Adapter RF Pigtail

Baofeng UV-5R 8W Walkie Talkie UV8HX Dual Band Rádió,Nővér Baofeng Kábel UV82 UV-82 rádió comunicador profissional GT-3
Új

Baofeng UV-5R 8W Walkie Talkie UV8HX Dual Band Rádió,Nővér Baofeng Kábel UV82 UV-82 rádió comunicador profissional GT-3

  • Ft15 311
  • Ft13 320

Baofeng UV-5R 8W Walkie Talkie UV8HX Dual Band Rádió,Nővér Baofeng 82 UV82 GT-3 Markiii UV-5X UV-82 BF-F8 +Mikrofon+Kábel Figyelem: UV-8HX új adó circuit design használata, a hatékony egyéni RF teljesítmény MOSFET félvezető,a névleges 10.47 W +40.2 km(f=520MHz),

27 / 588 Elemek